Khadi elixír olej pro pokožku CENTELLA NEW-CELL

Khadi elixír olej pro pokožku a duši CENTELLA NEW-CELL 

Zpevňující a regenerační elixír olej: obnovuje, zpevňuje pojivové tkáně pokožky, podporuje elasticitu a vyhlazuje pokožku.

  • pro zpevnění a elasticitu pokožky
  • zažívejte komplexní regeneraci pojivových tkání pokožky - také proti striím, včetně těhotenských
  • na základě prastarých znalostí ajurvédské kúry Rasayana pro regeneraci a revitalizaci buněk
  • v ajurvédě je citlivá "reparátorka" centella synonymem pro revitalizaci a spojení křehkých buněk do nového celku, obdobně jako bylinka brahmi
  • pravá ajurvédská receptura s bohatou kompozicí ajurvédsky připravených rostlinných extraktů, éterických olejů a vybraných základových olejů
  • 100% přírodní, vegan, BDIH certifikovaná přírodní kosmetika
Momentálně nedostupné
Kód: 2291
439 Kč
Kategorie: Khadi - kosmetika

Khadi elixír olej Centella New-cell neboli "Centella Nová buňka": nový začátek pro Vaši pokožku. Zažívejte ajurvédský účinek regeneračního elixír oleje, jak obnovuje, zpevňuje, přináší novou elasticitu a vyhlazuje pokožku.


Transformující účinek
 stojí na prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v kúře Rasayana, která regeneruje a revitalizuje. V receptuře Centella New-cell je použita ajurvédská kombinace aktivních ingrediencí pro podporu regeneračních procesů v pokožce celého těla a ke zpevnění pojivových tkání pokožky a podporu její elasticity - zejména proti striím, včetně těhotenských. A zároveň, delikátní lahodná kompozice éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat na duši a poskytovat smyslům radostný, harmonizující zážitek.


Centella 
neboli gotu kola je v Indii nazývána také jako tygří tráva, protože zranění tygři královští se chodí válet do jejích lístků, aby si hojili své rány. Jednotlivý lístek centelly je kruhového tvaru a sám o sobě je dosti křehký. Protože se však mnoho lístků v rámci bujného porostu centelly spojuje a vytváří pevný a pružný celek, jsou společně velmi silné. To je výstižná symbolika účinku, který má centella podle ajurvédy na naše buňky: jednotlivé buňky jsou křehké, ale centella spojuje mnoho buněk do nové, celistvé buněčné sítě a poskytuje pojivovým tkáním pokožky elasticitu a pevnost a tím i vyhlazení pokožky. Podle učení ajurvédy má centella schopnost reparovat poškozené buňky. Tradičně se používá k regeneraci pokožky a k podpoře zdraví buněk. Obdobnou regenerační reputaci si nese i bylina brahmi. V ajurvédské kúře Rasayana je důležitým prostředkem také amla - jakožto antioxidant s vysokým obsahem vitamínu C používá amlu ke stimulaci syntézy kolagenu a k podpoře elasticity. Rovněž plody amly jsou důležitou ingrediencí Khadi ajurvédského elixíru Centella New-cell.


Tajemství
 regeneračního, zpevňujícího a vyhlazujícího působení spočívá v Khadi elixíru Centella New-cell: ručně sbírané indické ajurvédsko-medicinální rostliny jsou pomocí tradičních ajurvédských procesů citlivě ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané rostlinné extrakty - ajurvédsko-medicinální koncentráty, jsou poté propojeny na základě ajurvédských receptur do synergického komplexu - Khadi elixíru. Khadi elixír je zapracován, opět cestou pravých ajurvédských postupů, do vybraných pečujících olejů. Celé toto rostlinné bohatství neoddělitelně doplňuje kompozice olejů éterických. Díky tomuto harmonickému propojení na ajurvédských principech jsou specifické účinky jednotlivých rostlin multiplikovány do mocného celku a maximalizovány.


Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte jí, jak Vám zpívá! Vnímejte regenerující působení elixír oleje Centella New-cell. Vychutnávejte si jeho transformující sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí okouzlující, radostnou, bergamotově tangerinkovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak se Vaše pokožka stává pružnější a odolnější a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Důvěřujte intuici Vašich kožních buněk.


Khadi elixír olej Centella New-cell je spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Triphala Tri-tox součástí série „Shakti Shape“. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu.


Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.


 

Použití:

Khadi elixír olej Centella New-cell stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své regenerační a posilující působení, tradičně používané v regenerační a revitalizační kúře Rasajána. Vychutnávejte si všemi smysly intenzivně pečující účinek elixír oleje Centella New-cell a vnímejte jeho obnovující, vyhlazující působení a radostnou energii jeho esencí. 

Použití: Khadi elixír olej nanášejte na ještě vlhkou pokožku hned po sprchování. Nanášejte jej všude na pokožku, které chcete dodat obzvláštní péči, regenerovat ji a zpevnit. Nechte elixír olej působit a těšte se z nového svěžího pocitu na pokožce. 

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního očišťujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a radostnou vitální vůni, jak Vás prostupuje. Důvěřujte intuici Vašich kožních buněk, nechte se regenerovat!Silové trio pro komplexní ajurvédskou kúru a účinek:

Pročišťující Khadi Triphala Tri-tox, Khadi Spicy Cell-lite proti celulitidě a regenerační Khadi Centella New-cell jsou Vaše silové trio, ve kterém se snoubí znalosti tradičních ajurvédských ošetření spojených s kúrou pančakarma. Kombinace těchto tří elixír olejů umožňuje Vaší pokožce uvolnit zatěžující nánosy a vydat se novou cestou. Jednotlivé kroky, které Vám ukážeme, na sebe navazují a tak si z nich můžete vytvořit očistně-revitalizační rituál pro zbavení se starého a pro podporu buněk Vaší pokožky v regeneraci:

Krok 1: "Rozprouděte!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox se tradičně používá v ájurvédské kúře pančakarma k rozproudění lymfy, uvolnění usazenin a odvodu přebytečné vody. Doporučujeme proto aplikaci večer, aby se účinek mohl rozvinout během noci a aby lymfa mohla proudit obzvláště intenzivně ráno, až budete opět aktivní.

Krok 2: "Spalte!" Ájurvédská kombinace účinných látek v elixír oleji Khadi Spicy Cell-lite odpovídá druhému kroku a vyvrcholení kúry pančakarma a pomáhá metabolizovat a odstraňovat uvolněné usazeniny. Tento druhý krok aplikujte po kroku Triphala Tritox, úplně nejlépe po ránu, ať podpoříte vstup do nového dne s energií.

Krok 3: "Nechte povstanout jako Fénix!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Centella New-cell odpovídá třetí fázi této ájurvédské kúry a dokonce se používá v tradiční kúře rasayana k regeneraci buněk, tkání a mysli a k ​​získání nové elasticity a pevnosti pokožky. Zažívejte proměnu v nový, zpevněný a elastický celek! Khadi elixír olej Centella New-cell můžete použít všude, kde chce dodat pokožce obzvláštní péči, regenerovat ji, dodat elasticitu a zpevnit.