Khadi elixír olej pro pokožku - spicy cell- lite-proti celulitidě

Khadi elixír olej pro pokožku a duši SPICY CELL-LITE - proti celulitidě - 50 ml 

„Sbohem celutitido“ - pikantně citrusově-bylinný olej: stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce, působí proti celulitidě.

  • „sbohem celulitido“ olej, aktivující metabolismus v pokožce, působící hluboko do vrstev pokožky
  • ajurvédská síla Khadi elixíru Spicy Cell-lite elixíru stimuluje mikrocirkulaci a látkovou výměnu v pokožce
  • zázvor, černý pepř, pippali neboli dlouhý pepř, skořice, rozmarýna, citrón či pomeranč se v ajurvédské receptuře doplňují do mimořádně účinného celku, který energizuje, podporuje cirkulaci uvnitř pokožky a spaluje odpadní metabolity
  • pravá ajurvédská receptura s bohatou kompozicí ajurvédsky připravených rostlinných extraktů, éterických olejů a vybraných základových olejů
  • 100% přírodní, vegan, BDIH certifikovaná přírodní kosmetika
Momentálně nedostupné
Kód: 2249
439 Kč
Kategorie: Khadi - kosmetika

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite: osvobozující oheň, který prostoupí problémové partie Vaší pokožky. Khadi elixír olej Spicy Cell-lite „nakopává“ látkovou výměnu v pokožce a uvolňuje odpadní metabolity nastřádané v tukových polštářcích.


Zatímco Khadi elixír olej Triphala Tritox (koncem léta 2021 bude uveden do prodeje) stimuluje extracelulární tkáň a povzbuzuje tok lymfy, tak Khadi elixír olej Spicy Cell-lite intenzivně aktivuje látkovou výměnu uvnitř kožních buněk. Úložiště, která vnímáme jako celulitidu, se stávají „rozpálenou pecí“ pro celulitidu. Tradiční ingredience ajurvédské receptury Spicy Cell-lite, jako pippali neboli dlouhý pepř, hřebíček, zázvor či hořčičný olej, jsou od nepaměti používány v ajurvédských kúrách pro návrat těla do formy a pro opětovnou energizaci buněk. Účinek doplňuje kompozice éterických olejů, která zároveň stimuluje na duši a posiluje vůli kráčet s plnou silou kupředu. Khadi elixír olej proti celulitidě navíc učaruje svojí impozantní, svěže energickou vůní. Elixír olej Spicy Cell-lite můžete propojit s elixír olejem Triphala Tritox - pro vyhlazenou pokožku a odlehčenou siluetu. 

Tajemství působení proti celulitidě spočívá v Khadi elixíru Spicy Cell-lite: ručně sbírané indické ajurvédsko-medicinální rostliny jsou pomocí tradičních ajurvédských procesů citlivě ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané rostlinné extrakty - ajurvédsko-medicinální koncentráty, jsou poté propojeny na základě ajurvédských receptur do synergického komplexu - Khadi elixíru. Khadi elixír je zapracován, opět cestou pravých ajurvédských postupů, do vybraných pečujících olejů. Celé toto rostlinné bohatství neoddělitelně doplňuje kompozice olejů éterických. Díky tomuto harmonickému propojení na ajurvédských principech jsou specifické účinky jednotlivých rostlin multiplikovány do mocného celku a maximalizovány. 


Černý pepř, pippali neboli dlouhý pepř a zázvor - podle ajurvédy tvoří jejich kombinace synergický celek - jejich propojení tedy působí intenzivněji, než je pouhý součet jejich účinků. Tato směs rozehřívá, energizuje, spaluje odpadní metabolity a podporuje cirkulaci uvnitř buněk.

Hřebíček a kurkuma stimulují mikrocirkulaci až do hlubokých vrstev pokožky, zároveň působí protizánětlivě.

Ořechová tráva, známa již po tisíciletí jako léčivá bylina nagarmotha, má jemné, ale dlouhotrvající protizánětlivé, čisticí a regenerační účinky.

Skořice celkově zintenzivňuje látkovou výměnu.

 

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte jí, jak Vám zpívá! Vnímejte energizující působení elixír oleje Spicy Cell-lite. Vychutnávejte si jeho hřejivou sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí luxusně kořeněnou, citrusovou vůní. Již během masírování naciťujte, jak látková výměna pokožky nabrala na obrátkách a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Řekněte celulitidě sbohem.

 

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite tvoří spolu s Khadi elixír oleji Triphala Tri-tox a Centella New-cell sérii „Shakti Shape“. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi Shakti Shape série se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu.

Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

 

Použití:

Khadi elixír olej Spicy Cell-lite stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své aktivační působení. Nanášejte jej na vlhkou pokožku hned po sprchování. Vychutnávejte si všemi smysly energizující účinek Spicy Cell-lite elixíru, jak restartuje látkovou výměnu v pokožce a vyhlazuje celulitidu. Důkladně masírujte a vnímejte hřejivě pikantní "poštipkávání" v pokožce.

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního zkrášlujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a nádhernou, hřejivou, bylinně-citrusovou vůni, jak Vás prostupuje. Rozlučte se se vším, co Vás dosud zatěžovalo.

 

Silové trio pro komplexní ajurvédskou kúru a účinek:

Pročišťující Khadi Triphala Tri-tox, Khadi Spicy Cell-lite proti celulitidě a regenerační Khadi Centella New-cell jsou Vaše silové trio, ve kterém se snoubí znalosti tradičních ajurvédských ošetření spojených s kúrou pančakarma. Kombinace těchto tří elixír olejů umožňuje Vaší pokožce uvolnit zatěžující nánosy a vydat se novou cestou. Jednotlivé kroky, které Vám ukážeme, na sebe navazují a tak si z nich můžete vytvořit očistně-revitalizační rituál pro zbavení se starého a pro podporu buněk Vaší pokožky v regeneraci:

Krok 1: "Rozprouděte!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox se tradičně používá v ájurvédské kúře pančakarma k rozproudění lymfy, uvolnění usazenin a odvodu přebytečné vody. Doporučujeme proto aplikaci večer, aby se účinek mohl rozvinout během noci a aby lymfa mohla proudit obzvláště intenzivně ráno, až budete opět aktivní.

Krok 2: "Spalte!" Ájurvédská kombinace účinných látek v elixír oleji Khadi Spicy Cell-lite odpovídá druhému kroku a vyvrcholení kúry pančakarma a pomáhá metabolizovat a odstraňovat uvolněné usazeniny. Tento druhý krok aplikujte po kroku Triphala Tritox, úplně nejlépe po ránu, ať podpoříte vstup do nového dne s energií.

Krok 3: "Nechte povstanout jako Fénix!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Centella New-cell odpovídá třetí fázi této ájurvédské kúry a dokonce se používá v tradiční kúře rasayana k regeneraci buněk, tkání a mysli a k ​​získání nové elasticity a pevnosti pokožky. Zažívejte proměnu v nový, zpevněný a elastický celek! Khadi elixír olej Centella New-cell můžete použít všude, kde chce dodat pokožce obzvláštní péči, regenerovat ji, dodat elasticitu a zpevnit.  

Upozornění: Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox a Spicy Cell-lite jsou vysoce účinné elixír oleje, které by měly být používány pouze na ty části těla, kde se hodí jejich účinek. Nepoužívejte je proto na obličej, hrudník nebo sliznice. Během těhotenství namísto nich používejte Khadi elixír olej Centella New-cell.Složení (INCI): Sesamum indicum (sezamový olej)*, Brassica nigra (hořčičný olej)*, limonene**, Rubia cordifolia (manjistha), Citrus limon (éterický olej citrón), Citrus aurantium sinensis (éterický olej pomeranč), Rosmarinus officinalis (éterický olej rozmarýna), Zingiber officinale (zázvor), Cyperus scariosus
(ořechová tráva, nagarmotha), Piper nigrum (černý pepř), Trachyspermum ammi (ajwain), Curcuma longa (kurkuma), Acorus calamus (vacha, puškvorec), Piper longum (pippali, dlouhý pepř), Pogostemon cablin (éterický olej pačuli), citral**, Cinnamomum cassia (skořice), linalool**, cinnamal**, Syzygium aromaticum (hřebíček), eugenol**, geraniol**

* z kontrolovaného biologického pěstování, ** součást přírodních éterických olejů

100 % ingrediencí přírodního původu

 

Obsah: 50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou

 

Tento výrobek je certifikován podle standardů BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika:  

  Khadi logo_BDIH_120pxl