Khadi - elixír Triphala Tri-Tox

Khadi elixír olej pro pokožku a duši TRIPHALA TRI-TOX 

Pročišťující, stimulující olej, který odvádí usazeniny z mezibuněčných prostor.

  • "nechte odplout" a vnímejte, jak Vaše buňky v nové lehkosti rozkvétají  
  • receptura je spojením tří proslulých receputur - triphala, sarshapadi a seethodaka, které jsou používány v tradiční ajurvédské čisticí kúře pančakarma pro eliminaci usazenin z mezibuněčných prostor, nadměrného zadržování vody a pro rozproudění lymfy 
  • pravá ajurvédská receptura s bohatou kompozicí ajurvédsky vyrobených rostlinných extraktů, éterických olejů a vybraných základových olejů
  • 100% přírodní, vegan, BDIH certifikovaná přírodní kosmetika
Momentálně nedostupné
Kód: 2288
439 Kč
Kategorie: Khadi - kosmetika

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox: svěží lehkost pro Vaši pokožku. Vnímejte odlehčení a osvobození, když ajurvédská stimulující síla prostupuje Vaši pokožku, aby odváděla a pročišťovala.

 

Tajemství osvobozujícího uvolňujícího účinku spočívá v prastarých znalostech nejstaršího systému přírodní medicíny lidstva - ajurvédy - a tradičně se používá v čisticí kúře pančakarma. Tato královská ajurvédská disciplína si klade za cíl odvést zplodiny a hloubkově pročistit tělo a mysl. Khadi Triphala Tri-tox elixír olej je spojením tří proslulých bylinných receptur: triphala, sarshapadi a seethodaka a nese tak v sobě podstatu kúry pančakarma, která motivuje tkáně, aby "nechaly odplynout". Tradičně se tyto receptury používají k pročištění buněk cestou jejich jemného "oplachování". Tato ajurvédská metoda umožňuje lymfě, která obklopuje buňky, odvést vše, co buňky zatěžuje. Díky Triphala Tri-tox - sbohem také nadmérnému zadržování vody. A zároveň, delikátní svěží kompozice mnoha éterických olejů bude během masírování pokožky stimulovat i na duši a poskytovat smyslům skutečně jedinečný zážitek.

 

Triphala, receptura bohatá na antioxidanty, se tradičně používá k čištění mezibuněčných prostor. Toto silné trio - kombinace plodů haritaki, amalaki (amla) a bibhitaki - je v ajurvédě považováno za stimulátor látkové výměny. Sarshapadi jako ajurvédská bylinně olejová kompozice je koncentrátem síly osmi rostlin a je používána k uvolnění starých nánosů. Seethodaka, další tradiční bylinně olejová kompozice se synergickou silou pětice rostlin slouží v ajurvédě pro zklidnění poškozených tkání a pro obnovu přirozené rovnováhy pokožky.

 

Khadi elixír Triphala Tri-tox je kompozicí ajurvédských rostlinných extraktů, přičemž individuální účinek jednotlivých indických rostlin je multiplikován do mocného celku skrze jejich propojení v receptuře na ajurvédských principech, jakož i výrobou rostlinných extraktů cestou pravých ajurvédských tradic. Rostliny jsou citlivě, v řádech hodin, ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Takto, pečlivým následováním prastarých ajurvédských výrobních procesů, získáváme koncentrované rostlinné odvary, jejichž celek nazýváme Khadi elixír. Ten dále zapracováváme, opět cestou autentických ajurvédských postupů, do vybraných pečujících olejů a vše propojujeme s jedinečnými kompozicemi olejů éterických. A tak vzniká také Khadi elixír olej Triphala Tri-tox.

 

Darujte své pokožce Khadi elixír olej a naslouchejte jí, jak Vám zpívá! Vnímejte osvobuzující působení elixír oleje Triphala Tri-tox. Vychutnávejte si jeho odváděcí sílu, když se zatřpytí na Vaší pokožce a obklopí Vás svojí jedinečnou, stimulující vůní. Již během masírovaní naciťujte, jak se Vaše pokožka pročišťuje a zotavuje a jak se Vaše smysly probouzejí pod dotekem a esencemi elixír oleje. Rozvibrujte vše kolem buněk, pro jejich perfektní harmonii.

 

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox je spolu s Khadi elixír oleji Spicy Cell-lite a Centella New-cell součástí série „Shakti Shape“. Shakti je indická bohyně a symbolizuje prapůvodní sílu univerza. Khadi série Shakti Shape se věnuje tělesným partiím, které si vyžadují o něco více pozornosti a novou energii. Tyto elixír oleje pomáhají pokožce, aby znovu našla svoji rovnováhu a načerpala novou sílu.


Khadi elixír oleje pro pokožku a duši působí na pokožku jako hudba na duši.

 

Použití: 

Khadi elixír olej Triphala Tri-tox stimuluje Vaši pokožku již během masírování, spolu s tím, jak ajurvédská receptura začíná rozvíjet své působení, tradičně používané v očistné kúře pančakarma. Zažívejte pročišťující účinek triphaly, sarshapadi a seethodaky, osvědčených receptur ajurvédy, jak skrze Khadi elixír olej Triphala Tri-tox energizují tok lymfy a očišťují mezibuněčný prostor.

Aplikace: Khadi elixír olej nanášejte na ještě vlhkou pokožku hned po sprchování. Na problémová místa tělové pokožky s potřebou pročištění či s nadměrným zadržováním vody. Též doporučujeme nanesení na lymfatické body. Nechte olej působit a těšte se z nového svěžího pocitu na pokožce. 

Khadi aplikační rituál: Khadi elixír olej s jeho jedinečnou éterickou vůní můžete aplikovat i formou hluboce relaxačního, meditativního očišťujícího rituálu. Nechte si čas na sebe, masírujte olej do pokožky a vnímejte jeho dotek a nevšední, svěží, stimulující vůni, jak Vás prostupuje. "Nechte rozproudit" a rozvibrujte své buňky.

 

Silové trio pro komplexní ajurvédskou kúru a účinek:

Pročišťující Khadi Triphala Tri-tox, Khadi Spicy Cell-lite proti celulitidě a regenerační Khadi Centella New-cell jsou Vaše silové trio, ve kterém se snoubí znalosti tradičních ajurvédských ošetření spojených s kúrou pančakarma. Kombinace těchto tří elixír olejů umožňuje Vaší pokožce uvolnit zatěžující nánosy a vydat se novou cestou. Jednotlivé kroky, které Vám ukážeme, na sebe navazují a tak si z nich můžete vytvořit očistně-revitalizační rituál pro zbavení se starého a pro podporu buněk Vaší pokožky v regeneraci:

Krok 1: "Rozprouděte!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox se tradičně používá v ájurvédské kúře pančakarma k rozproudění lymfy, uvolnění usazenin a odvodu přebytečné vody. Doporučujeme proto aplikaci večer, aby se účinek mohl rozvinout během noci a aby lymfa mohla proudit obzvláště intenzivně ráno, až budete opět aktivní.

Krok 2: "Spalte!" Ájurvédská kombinace účinných látek v elixír oleji Khadi Spicy Cell-lite odpovídá druhému kroku a vyvrcholení kúry pančakarma a pomáhá metabolizovat a odstraňovat uvolněné usazeniny. Tento druhý krok aplikujte po kroku Triphala Tritox, úplně nejlépe po ránu, ať podpoříte vstup do nového dne s energií.

Krok 3: "Nechte povstanout jako Fénix!" Kombinace účinných látek Khadi elixír oleje Centella New-cell odpovídá třetí fázi této ájurvédské kúry a dokonce se používá v tradiční kúře rasayana k regeneraci buněk, tkání a mysli a k ​​získání nové elasticity a pevnosti pokožky. Zažívejte proměnu v nový, zpevněný a elastický celek! Khadi elixír olej Centella New-cell můžete použít všude, kde chce dodat pokožce obzvláštní péči, regenerovat ji, dodat elasticitu a zpevnit.  

Upozornění: Khadi elixír oleje Triphala Tri-tox a Spicy Cell-lite jsou vysoce účinné elixír oleje, které by měly být používány pouze na ty části těla, kde se hodí jejich účinek. Nepoužívejte je proto na obličej, hrudník nebo sliznice. Během těhotenství namísto nich používejte Khadi elixír olej Centella New-cell.