YaoMedica Suché sny 50ml

Skladem (2 ks)
Kód: 621
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Základem tinktury SUCHÉ SNY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura SUCHÉ SNY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Zhi Xiao Er Yi Niao Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.   

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Složení:
voda, alkohol
Huang Qikozinec blanitý, kořenRad. astragali - 3,7g
Bai Zhuatraktylis velkoúborový, oddenekRhiz. atractylodis - 2,8g
Chen Pi mandarinka obecná, kůraPeri. citri - 2,8g
Sheng Maškumpa smrdutá, kořenRad. cimicifugae - 0,9g
Chai Huprorostlík čínský, naťRad. bupleuri - 0,9g
Shan Yao - jam čínský, hlízaTub. dioscoreae oppositae - 1,0g
Sha Yuan ZiSem. astragali complanati - 2,8g
Qian Shisemeno neúrodySem. euryales - 2,8g
Wu Wei Ziklanopraška čínská, plodFruc. schisandrae - 1,9g
Tu Si Zi - kokotice čínská, semenoSem. cuscutae - 2,8g
Fu Pen Zi - ostružiník, plodFruc. rubi - 2,8g
Zhi Zi gardénie jasmínová, plodFruc. gardeniae - 1,9g
Che Qian Zijitrocel, semenoSem. plantaginis - 2,8g
Suan Zao Ren jujuba ostnitá, semenoSem. ziziphi spinosae - 2,8g
Gan Cao lékořice, kořenRad. glycyrrhizae - 1,9g
Da Zaojujuba čínská, plodFruc. jujubae - 1,9g
 
Zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.