YaoMedica Králův palec 50ml

Položka byla vyprodána…
Skladem
Kód: 633
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Položka byla vyprodána…
Základem tinktury KRÁLŮV PALEC jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura KRÁLŮV PALEC vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tong Yong Tong Feng Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.      

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Složení:
voda, alkohol
Tian Nan XingRhiz. arisaematis preparata - 1,8g
Cang Zhu - atraktylis vejčitá, oddenekRhiz. atractilodis - 3,6g
Chuan Xiong koprníček Wallichův, oddenekRhiz. ligustici - 3,0g
Long Dan Cao - hořec, kořenRad. gentianae - 3,0g
Qiang Huo - notopterigium dřípené, oddenekRhiz. notopterygii - 3,0g
Ze Xie - žabník orientální, oddenekRhiz. alismatis - 3,0g
Huang Bai - korkovník amurský, kůraCort. phellodendri - 3,0g
Tong Cao - arálie papírodárná, dřeňMedulla tetrapanacis - 3,0g
Bai Hua She She Cao - Oldenlandie roztažitá, naťHerb. hedyotis diffusa - 4,5g
Gan Cao - lékořice, kořenRad. glycyrrhizae - 0,9g
Ren Dong Teng - zimolez japonský, lodyhaCaulis lonicerae - 3,0g
Chi Shao - pivoňka bělokvětá, kořen - Rad. paeoniae rubra - 3,6g
 
Zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení