YaoMedica Králův palec 50ml

Skladem (2 ks)
Kód: 633
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Základem tinktury KRÁLŮV PALEC jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura KRÁLŮV PALEC vychází z receptu tradiční čínské medicíny Tong Yong Tong Feng Tang. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.      

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Složení:
voda, alkohol
Tian Nan XingRhiz. arisaematis preparata - 1,8g
Cang Zhu - atraktylis vejčitá, oddenekRhiz. atractilodis - 3,6g
Chuan Xiong koprníček Wallichův, oddenekRhiz. ligustici - 3,0g
Long Dan Cao - hořec, kořenRad. gentianae - 3,0g
Qiang Huo - notopterigium dřípené, oddenekRhiz. notopterygii - 3,0g
Ze Xie - žabník orientální, oddenekRhiz. alismatis - 3,0g
Huang Bai - korkovník amurský, kůraCort. phellodendri - 3,0g
Tong Cao - arálie papírodárná, dřeňMedulla tetrapanacis - 3,0g
Bai Hua She She Cao - Oldenlandie roztažitá, naťHerb. hedyotis diffusa - 4,5g
Gan Cao - lékořice, kořenRad. glycyrrhizae - 0,9g
Ren Dong Teng - zimolez japonský, lodyhaCaulis lonicerae - 3,0g
Chi Shao - pivoňka bělokvětá, kořen - Rad. paeoniae rubra - 3,6g
 
Zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.