YaoMedica Copy císařovny 50 ml

Skladem (1 ks)
Kód: 71
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Základem tinktury COPY CÍSAŘOVNY jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura COPY CÍSAŘOVNY vychází z receptu tradiční čínské medicíny Nu Huang Bian Zi Tang. Více informací o tradičních receptech najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.   

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Rdesno mnohokvěté (Polygonum multiflorum, kořen)
  • Normální činnost kardiovaskulárního systému
  • Normální hladina cholesterolu v krvi
Rehmánie lepkavá (Čínský kořen, Rehmania glutinosa)
  • Normální činnost cévní soustavy a krevní tlak
  • Normální hladina glukózy v krvi
Puškvorec obecný (Acorus calamus)
  • Normální trávení
  • Osvěžení těla

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Složení:
voda, alkohol 
He Shou Wurdesno mnohokvěté, kořenová hlízaRadix polygoni multiflori - 5,9g
Shu Di Huangrehmanie lepkavá, upravený kořenRadix rehmaniae preparata - 5,9g
Nu Zhen Zi ptačí zob lesklý, semenoSemen ligustri - 5,9g
Sang Ji Shengochmet čínský, větvičkaLoranthi ramulus - 5,9g
Gou Qi Zi kustovnice čínská, plodFructus lycii - 5,9g
Ce Bai Ye Cacumen platycladi - 5,9g
Shi Chang Pu puškvorec trávolistý, oddenekRhizoma acori - 2,7g
 
 
Ostatní zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení