YaoMedica Uvolnění větví 50ml

Skladem (2 ks)
Kód: 629
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Základem tinktury UVOLNĚNÍ VĚTVÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura UVOLNĚNÍ VĚTVÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Sang Feng Teng. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.   

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia, extrakt z kůry)
  • Normální trávení
  • Osvěžení těla
  • Normální hladina glukózy v krvi

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Složení:
voda, alkohol
Sang Zhimorušovník bílý, větvičkaRam. mori - 5,4g
Hai Feng TengCaulis piperis kadsurae - 5,4g
Ji Xue Tengtoulec laločný, kořen, stonekCaulis milletiae seu spatholobi - 5,4g
Xi Xian CaoHerb. siegesbeckiae - 3,6g
Gui Zhiskořicovník čínský, větvičkaRam. cinnamomi - 3,6g
Chuan Xiongkoprníček Wallichův, oddenekRhiz. ligustici - 3,6g
Bai Shaopivoňka mléčnokvětá, kořenRad. paeoniae alba - 3,6g
Chi Shaopivoňka bělokvětá, kořenRad. paeoniae rubra - 3,6g
Mo Yaomyrhovník pravý, klejopryskyřiceRes. myrrhae - 2,1g
Ru Xiangkadidlovník pravý, klejopryskyřiceRes. olibanum (gummi olibanum) - 2,1g
 
Zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.