YaoMedica Uvolnění větví 50ml

Skladem (1 ks)
Kód: 629
Značka: MycoMedica
290 Kč
Kategorie: Yaomedica
Základem tinktury UVOLNĚNÍ VĚTVÍ jsou čínské bylinky neboli yao. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu a hotovou tinkturu již dál neředíme. Tinktura UVOLNĚNÍ VĚTVÍ vychází z receptu tradiční čínské medicíny Sang Feng Teng. Více o účincích tradičních receptů najdete v Herbáři.   Chcete vědět, jak probíhá výroba tinktur YaoMedica? Více zde.   

Ideální složení, maximální síla a účinnost

Základem alkoholových tinktur YaoMedica jsou čínské bylinky a houby. Pro dosažení maximální účinnosti používáme jen tu nejkvalitnější surovinu. Bylinky či houby nejprve na speciálním stroji nadrtíme na velmi jemný prášek, dále je macerujeme v 50% lihu až jeden měsíc. Macerát každý den dynamizujeme a hotové tinktury už nijak neředíme. Což je velmi důležité.

Mechanismus uvolňování účinných látek při maceraci v 50% alkoholu je mnohem intenzivnější v porovnání s bylinnými odvary či horkovodními extrakty. Při užívání tinktur dochází k uvolňování účinných látek již v dutině ústní, což přispívá k vyšší účinnosti.

Jednotlivé receptury YaoMedica tinktur vycházejí ze zkušeností a ověřených postupů tradiční čínské medicíny, která tu existuje už více jak 4 000 let. Její pohled na člověka je celostní. Na tělo se dívá jako na celek a zároveň ho chápe jako součást okolního prostředí. Rovnováha a harmonie, to je cesta, jak se vypořádat s mnoha obtížemi, které nám přináší současný životní styl. A to nejen na úrovni fyzického těla, ale i na úrovni psychické.

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

Skořicovník čínský (Cinnamomum cassia, extrakt z kůry)
  • Normální trávení
  • Osvěžení těla
  • Normální hladina glukózy v krvi

Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Složení:
voda, alkohol
Sang Zhimorušovník bílý, větvičkaRam. mori - 5,4g
Hai Feng TengCaulis piperis kadsurae - 5,4g
Ji Xue Tengtoulec laločný, kořen, stonekCaulis milletiae seu spatholobi - 5,4g
Xi Xian CaoHerb. siegesbeckiae - 3,6g
Gui Zhiskořicovník čínský, větvičkaRam. cinnamomi - 3,6g
Chuan Xiongkoprníček Wallichův, oddenekRhiz. ligustici - 3,6g
Bai Shaopivoňka mléčnokvětá, kořenRad. paeoniae alba - 3,6g
Chi Shaopivoňka bělokvětá, kořenRad. paeoniae rubra - 3,6g
Mo Yaomyrhovník pravý, klejopryskyřiceRes. myrrhae - 2,1g
Ru Xiangkadidlovník pravý, klejopryskyřiceRes. olibanum (gummi olibanum) - 2,1g
 
Zdravotní tvrzení o tinkturách nám zakazuje legislativa EU. Více informací o houbách a bylinných směsích najdete ve veřejně dostupných zdrojích a na internetu. Kvalitní informace naleznete třeba na www.tcmencyklopedie.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení