MycoMedica Zaječí sirup 200ml

Skladem (2 ks)
Kód: 365
Značka: MycoMedica
199 Kč

Bylinky umí doslova zázraky. Když je správně zkombinujete a navíc přidáte extrakty z vitálních hub, můžete pozitivně podpořit dětský organismus a to čistě přírodní cestou. Řada dětských sirupů MycoMedica je koncipována tak, aby pomáhala harmonizovat různé nerovnováhy dětského organismu. Tradiční čínská medicína pomáhá jak dospělým, tak i dětem. Už po tisíce let. Využívá tradičních receptur, které při výrobě sirupů respektujeme i my. Zaječí sirup vychází z receptu tradiční čínské medicíny Xiao Chai Hu Tang Postup tradiční výroby naší nové řady sirupů naleznete zde. Testy mikrobiologie a obsahu těžkých kovů v sirupech si můžete prohlédnout zde.  Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu. 

Zaječí sirup je svým složením primárně zaměřený na disharmonie organismu, které se projevují střídáním horečky a zimnice. Podle tradiční čínské medicíny harmonizuje Shao Yang (dráhy vedoucí kolem ucha) a podporuje Zheng Qi (řádnou energii). Jeho užití je velmi široké. Je vhodný u všech vleklých a vracejících se nerovnováh. Typickým příkladem je to, čemu čínská medicína říká Fu Xie (skrytý patogen). Díky obsaženému ženšenu posiluje přirozenou obranyschopnost a má schopnost vypuzovat Fu Xie (skrytý patogen).

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:
 
Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis L., kořen)
 • Normální stav kloubů a svalů

Ženšen (Panax ginseng, kořen)

 • Duševní stav a výkon koncentrace, koordinace, stres
 • Fyzický výkon a stav - kyselina mléčná
 • Erekce
 • Únava, Paměť, Slabost - vyčerpání
 • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
 • Vitalita
 • Sexuální zdraví
 • Krevní oběh
 • Kognitivní a duševní výkonnost
 • Antioxidant
 • Normální hladina glukózy v krvi
Obsah balení: 200ml sirupu (= 40 x 5ml sirupu)
 
Složení v jedné dávce (5ml) / ve 4 dávkách (20 ml):

glukózový sirup přečištěná voda prorostlík čínský/Chai Hu (Rad. bupleuri), extrakt z kořene 5:1 – 34,78mg/139,12mg šišák bajkalský/Huang Qin (Rad. scutellariae), extrakt z kořene 5:1 – 26,09mg/104,36mg typhonie velká, hlíza/Yu Bai Fu (Rhiz. typhonii), extrakt z oddenku 5:1 – 26,09mg/104,36mg ženšen pravý/Ren Shen (Rad. Ginseng), extrakt z kořene 5:1 – 17,39mg/69,56mg puškvorec trávolistý/Shi Chang Pu (Rhiz. Acori), extrakt z oddenku 5:1 – 17,39mg/69,56mg děhel dahurský/Bai Zhi (Rad. angelicae dahuricae), extrakt z kořene 5:1 - 17,39mg/69,56mg lékořice/Gan Cao (Rad. Glycyrrhizae), extrakt z kořene 5:1 - 17,39mg/69,56mg smetanka mongolská/Pu Gong Ying (Herb. Taraxaci), extrakt z natě 5:1 - 17,39mg/69,56mg zimolez japonský/Jin Yin Hua (Flos lonicera), extrakt z květu 5:1 - 17,39mg/69,56mg rezavec šikmý, plodnice/Chaga (Inonotus obliquus), extrakt z plodnice 5:1 – 8,70mg/34,8mg

 
Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení