MycoHair

MycoHair

Směs medicinálních hub reishi a polyporus a čínských bylinek je sestavená na principech tradiční  čínské medicíny pro podporu růstu vlasů.

Účinky podle tradiční čínské medicíny:

- vyživuje Gan Xue (krev jater)

- doplňuje  Shen Yin (yin ledvin)

 

Dávkování:

-  2 - 6 kapslí denně (min. 30 minut před jídlem či 60 minut po jídle) zapíjejte vodou

- doporučujeme užívat vždy  5 dní v týdnu a 2 dny vynechat

 

 

Skladem (4 ks)
Kód: 2261
690 Kč

Směs medicinálních hub reishi polyporus čínských bylinek je sestavená na principech tradiční čínské medicíny.

Recept MycoHair vychází z receptu tradiční čínské medicíny Nu Huang Bian Zi Tang, nicméně je upravený pro nerovnováhy moderního člověka. Více informací najdete ve veřejně dostupných zdrojích, třeba na internetu.

Houbovou surovinu, kterou používáme při výrobě našich MycoMedica produktů, dovážíme z Číny, z lokalit, které mají ideální klima a podmínky pro růst. Dali jsme na doporučení našeho německého partnera, který používá stejnou houbovou surovinu ze stejných lokalit. Díky správně zvoleným pěstitelům své produkty prodává na německém trhu už více než 40 let. A to nás inspiruje. Stejnou kvalitu si zaslouží i český zákazník.

Veškerá houbová surovina, kterou používáme pro výrobu našich houbových produktů, je před zpracováním testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů.