khadi vlasový olej NEEM

  • intenzivní péče před mytím vlasů
  • proti lupům, šupinatění a svědění
  • harmonie a balanc pro problémovou vlasovou pokožku
  • harmonizuje tvorbu mazu
  • s ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z proslulého neemu a dalších čisticích rostlin, s citrónovým a tea tree éterickým olejem, s horčičným olejem
  • ajurvédská výroba a receptura, 100% přírodní a vegan
  • s certifikací BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika

 

Skladem (2 ks)
Kód: 2852
319 Kč

Intenzivní péče před mytím vlasů: Khadi ajurvédský olej Neem Harmonie pro vlasovou pokožku – pro zklidněnou, harmonickou vlasovou pokožku bez lupů, šupinatění a svědění.

Khadi vlasový olej Neem Harmonie povzbuzuje sebeozdravující sílu Vaší vlasové pokožky a přivádí ji rychle a efektivně zpět k rovnováze. Vychutnávejte si, jak perfektně zharmonizovaná je Vaše vlasová pokožka, osvobozená od lupů, šupinatění a podráždění, protože zdravá vlasová pokožka je základem pro krásné vlasy.

Tajemství Khadi vlasového oleje Neem Harmonie spočívá v mocném účinku Khadi elixíru: pomocí tradičních, tisíciletími osvědčených ajurvédských procesů jsou indické byliny a plody citlivě ohřívány v kotlích nad otevřeným ohněm. Získané extrakty jsou v rámci ajurvédské receptury propojeny do mocného celku - Khadi elixíru. Speciálními ajurvédskými postupy jsou poté zapracovány do kompozice cenných pečujících olejů a propojeny s oleji éterickými, aby společně daly vznik vysoce účinnému vlasovému oleji.

Tento Khadi ajurvédský rostlinný elixír, bohatý na účinné látky, navrací vlasovou pokožku do klidu a harmonie. Proslulý pročišťující neem, jakož i pískavice řecké seno, jsou tradičním ajurvédským prostředkem proti lupům. Jejich působení je propojeno s intenzivně pročišťujícími éterickými oleji z citrónu a tea tree, jakož i s hnědým hořčičným olejem, který stimuluje látkovou výměnu v pokožce a spolupůsobí proti svědění a lupům.

Potýkáte se se svědivou, problémovou vlasovou pokožkou? Máte lupy? Pak se pro Vás perfektně hodí právě Khadi vlasový olej Neem Harmonie.

Vlasové oleje byly v ajurvédě vždy používány za účelem intenzivní vlasové péče, protože budují vlas zevnitř. Vaše vlasy nejenže vypadají opečovávané, ale vyzařují energii a zdravou krásu. Khadi vlasové oleje pečují od pokožky po konečky.

Síla ajurvédy, nejstaršího systému přírodní medicíny na světě, Vás ohromí. Khadi vlasové oleje v sobě nesou autentickou ajurvédu, jsou na 100% rostlinné bázi a zároveň jsou certifikovány podle přísných mezinárodních standardů COSMOS AISBL pro bio a přírodní kosmetiku. Jsou předmětem pravidelných kvalitativních kontrol ze strany nezávislé německé asociace BDIH a jsou nositeli certifikace BDIH - Kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

 

Použití:

Khadi vlasový olej Neem Harmonie se používá především jako péče před mytím vlasů.

Napumpujte 1–3 dávky do dlaně a vmasírujte vlasový olej Neem Harmonie do vlasové pokožky.

Nechte olej působit 30 až 60 minut a poté umyjte vlasy Khadi elixír šampónem. Optimální je ovinout si vlasy ručníkem, aby olej mohl působit v teple. Pro zintenzivnění účinku můžete rovněž nechat vlasový olej působit přes noc.

Používejte dvakrát týdně.

Tip: zkompletujte a posilněte svoji ajurvédskou kúru proti lupům Khadi elixír šampónem Neem Balance.

 

Složení (INCI): Sesamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil*, Brassica Juncea (hnědý horčičný olej) Seed Oil*, Trigonella Foenum-Graecum (pískavice řecké seno) Seed Extract, Citrus Medica Limonum (citrón) Essential Oil, Cinnamomum Camphora (kafrovník) Extract, Melaleuca Alternifolia (tea tree) Essential Oil, Azardirachta Indica (neem) Leaf Extract, Tocopherol (vitamín E), Citral**, Geraniol**, Linalool**, Limonene**

*z kontrolovaného biologického zemědělství, **součást přírodních éterických olejů
100 % ingrediencí přírodního původu


Obsah: 
50 ml ve skleněné lahvičce s pumpičkou