Kadidelnice květ života

Kadidelnice STROM ŽIVOTA

Lesk a záře třpytivé zlaté mosazi spolu s okouzlující vůní z doutnajícího kadidla vnese do vašeho domova pozitivní energii a dobrou náladu. Naše moderní vykuřovací miska STROM ŽIVOTA v atraktivním minimalistickém stylu vtiskne vašemu interiéru nádech vzdušné čistoty a originality. Bude se vyjímat jako působivý solitér na vašem jídelním stole, komodě či krbové římse. Miska je vhodná pro pálení všech druhů kadidel, pryskyřic, bylin, vonných dřev a směsí.

Materiál: leštěná mosaz

Vykuřování na uhlíku

Velikost: průměr 5 cm, výška 6,5 cm

Skladem (1 ks)
Kód: 2429
439 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem,  praktickou funkčností a jednoduchými liniemi.  Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocit čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

- vykuřovací miska/kadidelnice z vysoce kvalitní leštěné zlaté mosazi určená k vykuřování na uhlíku

- na 3 kovových kulatých nožičkách zajišťující tepelnou izolaci s odnímatelným mřížkovým sítem

- krásné zdobené vygravírovaným symbolem Květa života, který propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou mocnou energii, sílu a ochranu.

Návod k použití:

Uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na mřížkové sítko v kadidelnici. Na uhlík položte zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs,  bylinku či dřevo. Kadidelnici  můžete  nechat volně dýmat na pevné, ideálně nehořlavé podložce po celou dobu hoření uhlíku. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení