Kadidelnice květ života

Kadidelnice STROM ŽIVOTA

Lesk a záře třpytivé zlaté mosazi spolu s okouzlující vůní z doutnajícího kadidla vnese do vašeho domova pozitivní energii a dobrou náladu. Naše moderní vykuřovací miska STROM ŽIVOTA v atraktivním minimalistickém stylu vtiskne vašemu interiéru nádech vzdušné čistoty a originality. Bude se vyjímat jako působivý solitér na vašem jídelním stole, komodě či krbové římse. Miska je vhodná pro pálení všech druhů kadidel, pryskyřic, bylin, vonných dřev a směsí.

Materiál: leštěná mosaz

Vykuřování na uhlíku

Velikost: průměr 5 cm, výška 6,5 cm

Skladem (1 ks)
Kód: 2429
495 Kč

Již od dob starověku je obřad vykuřování vzácných vonných substancí (pryskyřic, bylinek, dřev a vonných směsí) každodenní součástí obyvatel celého světa.

Vykuřuje se pro posílení náboženských obřadů, slavnostních ceremonií, pro léčení, očistu a ochranu prostor. V Orientu, domově vzácného kadidla a myrhy, se k vykuřování používají honosné nádoby - kadidelnice, které jsou vyráběny s maximální péčí, důrazem na kvalitu a estetičnost.

Moderní minimalismus je svým uměleckým směrem zaměřen na pohodlné bydlení ve vkusném prostředí s minimem věcí kolem sebe. Zaměřuje se na originální interiérové prvky, které vás na první pohled zaujmou svou originalitou, nadčasovým a elegantním designem,  praktickou funkčností a jednoduchými liniemi.  Efektní minimalistické kadidelnice vnesou do vašich interiérů pocit čistoty, útulnosti a vzdušnosti.

- vykuřovací miska/kadidelnice z vysoce kvalitní leštěné zlaté mosazi určená k vykuřování na uhlíku

- na 3 kovových kulatých nožičkách zajišťující tepelnou izolaci s odnímatelným mřížkovým sítem

- krásné zdobené vygravírovaným symbolem Květa života, který propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou mocnou energii, sílu a ochranu.

Návod k použití:

Uchopte opatrně (ideálně do kleští) vykuřovací uhlík a zapalte ho Nechte jej celý rozžhavit a položte ho na mřížkové sítko v kadidelnici. Na uhlík položte zvolenou pryskyřici, vykuřovací směs,  bylinku či dřevo. Kadidelnici  můžete  nechat volně dýmat na pevné, ideálně nehořlavé podložce po celou dobu hoření uhlíku. Vámi zvolenou vonnou substanci doplňujte v průběhu dle potřeby.

Uvolněte se a vychutnejte si váš posvátný vonný obřad.