Kadidelnice kotlík

Krásná kadidelnice litinový KOTLÍK WICCA

Masivní  rituální kotlík pro vykuřování kadidel, pryskyřic, vonných dřev, tyčinek a směsi. Malý kotlík černé barvy je vyroben z kvalitní litiny, s praktickým držadlem a pokličkou. Skvěle se hodí pro menší oltáře a rituální obřady. Z obou stran zdobený tradičním Wicca symbolem - Trojitou měsíční bohyní, která propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou magickou moc a sílu.

Materiál: litina

Barva: černá

Rozměr: výška 8,5 cm, průměr 7,5 cm

Skladem (1 ks)
Kód: 2444
495 Kč

Tradiční kotlík patří v magii k nejstarším rituálním předmětům. Symbolizuje čistou lásku, znovuzrození, plodnost, tvořivost, přijímání, harmonické sjednocení ohně a vod, přeměnou, stále se opakující cykly, životní sílu a energii.

Alchymisté používali masivní litinové kotlíky  pro přípravu rituálních pokrmů, nápojů lektvarů a odvarů z kořenů a bylin. Pomocí kotlíku uskutečňovali procesy transformace - přeměňovali v něm energii na další, výše vibrující. V kotlíku se síly mohou sjednocovat, rozpouštět, osvobozovat a měnit. Magický kotel se umísťuje doprostřed rituálního místa a představuje ženskou polaritu. Vaření a míchání bylinek, rostlinek a nejrůznějšího koření bývalo doprovázeno aktivováním přírodních sil,  kouzelnými formulemi a zpěvem manter. Takto připravené a energeticky nabité  nápoje i pokrmy byly hodnotné a požehnané nejen pro fyzické tělo, ale  i duši a magii přírody. Kotlíky se s oblibou využívají i k účelům vykuřování, kterému dodávají fantastické kouslo a zvláštní magickou sílu, charakteristickou pro symbol, kterým jsou ozdobeny. 

Kadidelnice rituální kotlík Wicca

- masivní litinové provedení s praktickým držadlem robustní pokličkou, na třech izolačních nožkách

- zdobené ochranným a magickým reliéfem Trojité měsíční bohyně (tradiční symbol Wicca), který propůjčuje celému rituálu svou sílu a energii

- skvělý pomocník pro všechny magické obřady a rituály, které slouží k transformaci sil a energií

- očišťuje a spojuje vše, co do něj bylo dáno

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení