Kadidelnice kotlík

Krásná kadidelnice litinový KOTLÍK WICCA

Masivní  rituální kotlík pro vykuřování kadidel, pryskyřic, vonných dřev, tyčinek a směsi. Malý kotlík černé barvy je vyroben z kvalitní litiny, s praktickým držadlem a pokličkou. Skvěle se hodí pro menší oltáře a rituální obřady. Z obou stran zdobený tradičním Wicca symbolem - Trojitou měsíční bohyní, která propůjčuje vašemu vykuřovacímu obřadu svou magickou moc a sílu.

Materiál: litina

Barva: černá

Rozměr: výška 8,5 cm, průměr 7,5 cm

Skladem (1 ks)
Kód: 2444
595 Kč

Tradiční kotlík patří v magii k nejstarším rituálním předmětům. Symbolizuje čistou lásku, znovuzrození, plodnost, tvořivost, přijímání, harmonické sjednocení ohně a vod, přeměnou, stále se opakující cykly, životní sílu a energii.

Alchymisté používali masivní litinové kotlíky  pro přípravu rituálních pokrmů, nápojů lektvarů a odvarů z kořenů a bylin. Pomocí kotlíku uskutečňovali procesy transformace - přeměňovali v něm energii na další, výše vibrující. V kotlíku se síly mohou sjednocovat, rozpouštět, osvobozovat a měnit. Magický kotel se umísťuje doprostřed rituálního místa a představuje ženskou polaritu. Vaření a míchání bylinek, rostlinek a nejrůznějšího koření bývalo doprovázeno aktivováním přírodních sil,  kouzelnými formulemi a zpěvem manter. Takto připravené a energeticky nabité  nápoje i pokrmy byly hodnotné a požehnané nejen pro fyzické tělo, ale  i duši a magii přírody. Kotlíky se s oblibou využívají i k účelům vykuřování, kterému dodávají fantastické kouslo a zvláštní magickou sílu, charakteristickou pro symbol, kterým jsou ozdobeny. 

Kadidelnice rituální kotlík Wicca

- masivní litinové provedení s praktickým držadlem robustní pokličkou, na třech izolačních nožkách

- zdobené ochranným a magickým reliéfem Trojité měsíční bohyně (tradiční symbol Wicca), který propůjčuje celému rituálu svou sílu a energii

- skvělý pomocník pro všechny magické obřady a rituály, které slouží k transformaci sil a energií

- očišťuje a spojuje vše, co do něj bylo dáno