Náramek - Fatima ruka

Fatima ruka - Hamsa

náramek se silným amuletem pro ochranu a pro štěstí.

Skladem (9 ks)
Kód: 2069
79 Kč
Kategorie: Náramky

Ruku FATIMY též Hamsa či ruka Marie je energetický ochranný symbol, který ukazuje správný směr, dodává sebevědomí, zbavuje strachu, chrání před neštěstím, ochraňuje slabé a nemocné.

Ruce, které žehnají, léčí, tvoří,  láskyplně objímají a hladí, jsou spojené se srdcem, jsou nástrojem universální životní síly a magické moci.

Symbol ruky Fatimy je tvar lidské pravé dlaně.

Uprostřed posvátné dlaně bývá vyobrazen symbol lidského oka, který odkazuje k božské moudrosti a intuici.

Tento talisman slouží pro štěstí a ochranu i před uhranutím.

Jméno Fatima znamená: Ta, která říká pravdu. Jedná se o jméno symbolizující duševní čistotu, spokojenost, dobro a požehnání. 

Chrání slabé a představuje požehnání, moc a sílu.

Tento talisman představuje posvátnou ženskost a chrání nastávající matky a novorozence, podporuje plodnost, kojení dává sílu a duchovní moudrost.

Ochranný symbol vznikl již v období starověké Mezopotámie, kde se objevuje jako ochranný symbol bohyně Ištar. Ve starověkém Egyptě je symbol žehnající ruky se dvěma vztyčenými prsty připisován jménům: bohyně Isiss a boha Osiris. Starověký symbol lze dohledat také v rukopisech pojednávajících o mystické Kabale, která souvisí s židovskými tradicemi.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení